Mielno - Krotka 6
W naszej ofercie m. in. : indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, Możliwe wystawienie faktury, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, miejsce na ognisko, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, wspólna kuchnia, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, monitoring wokół obiektu, pokoje dla niepalących, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, prywatny parking, ogrzewanie, miejsce na piknik, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, meble ogrodowe, Wi-Fi, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp do Internetu, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, Termometry dla gości zapewnione przez obiekt, ogród, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, parking, sprzęt do grillowania, część przeznaczona dla palących, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, bezpłatne Wi-Fi, plaża, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, parking na miejscu, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, pokoje rodzinne, taras, bezpłatny parking, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Pokoje są dezynfekowane między pobytami.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Hawira o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Pobyt w tym obiekcie w celu odbycia kwarantanny z powodu koronawirusa (COVID-19) nie jest możliwy. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt tymczasowo wstrzymał świadczenie usług transportu.Dostępne pokoje:
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 12 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne - 14 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne - 20 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 12 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 12 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 12 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne - 18 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Mielno - Hawira, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Rezerwuj teraz
BG.2302538