Gliwice - 45 Dąbrowskiego II piętro
W naszej ofercie m. in. : piesze wycieczki, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, czujnik dymu, bezpłatne Wi-Fi, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, parking na miejscu, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, śniadanie w pokoju, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, Wi-Fi, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, parking, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, całkowity zakaz palenia, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, dostęp do Internetu, prywatny parking, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, dostawa artykułów spożywczych, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, bezpłatny parking, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, Możliwe wystawienie faktury, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, klimatyzacja, ogrzewanie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 17:00 a kończy o godzinie 14:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament na poddaszu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 65 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Gliwice - Apartament na poddaszu, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Rezerwuj teraz
BG.1764431